Jsme středně velká stavební a dodavatelská firma z Losiné u Plzně. Umíme kvalitně postavit dům, rekonstruovat byt i provést demolici. Máme několik part zkušených řemeslníků, vlastní vozový a strojový park. Záleží nám na dobrém jménu firmy a na dobrých vztazích s našimi zákazníky. Umíme vám navrhnout stavebně a finančně optimální řešení; náš tým odborníků a projektantů má dlouholeté zkušenosti i odborné zázemí pro to, aby vaše stavba dopadla tak, jak má. V jednání jsme otevření a spolehliví. Práce nás baví.

„Když stavíte nebo rekonstruujete, chcete hlavně šikovné a příjemné řemeslníky. Dobře, kvalitně a rychle provedenou práci. My v NH servisu pracujeme tak, abychom měli spokojené zákazníky, kteří se k nám budou vracet. Pojďte se s námi potkat.“
Zdeněk Houdek, majitel firmy

Naše práce
Stavíme a rekonstruujeme rodinné domy. Umíme staré zbourat a nové kvalitně postavit. Máme takové zkušenosti a znalosti, že stavíme levněji a přesněji než běžné stavební společnosti.
Dodáváme: stavby na klíč / zednické práce / bytová jádra / zateplení fasád / pokládky zámkové a žulové dlažby / zemní práce / výkopy / hloubení základů / úpravy terénu
Naši řemeslníci: instalatér, topenář / plynař / elektroinstalatér / zedník, obkladač / malíř, lakýrník / zemní a výkopové práce
Montážní činnosti: montáž plastových oken / montáž vratových systémů / pojezdové brány
Obchodní služby: pronájem lešení / dodávky stavebních materiálů / vlastní autodoprava
Stroje a vybavení: stavební výtahy / lehká stavební technika / autodoprava 3,5t

Zaměstnáváme jen spolehlivé a odborně zdatné pracovníky, kteří mají dobré reference a odpovídají našim požadavkům na kvalitu práce. U některých profesí dlouhodobě spolupracujeme s prověřenými a kvalitními subdodavateli. V průběhu realizace jsou všechny naše stavby pod dohledem zkušených techniků, kteří pravidelně osobně kontrolují stav, kvalitu a rozsah prováděných prací. O stavbě vždy vedeme fotodokumentaci, kterou dlouhodobě archivujeme. Tam, kde je to nutné nebo zákonem dané, vedeme i stavební deník, případně další dokumentaci podle požadavků investora. Samozřejmostí jsou kontrolní dny za přítomnosti investora a zástupců naší firmy.

Jak postupujeme
Toto je sedm základních kroků, které společně absolvujeme, pokud nám svěříte svůj projekt. Samozřejmě každá stavba nebo rekonstrukce je individuální, ale jedno zůstává: naše otevřenost a vstřícnost k vašim požadavkům.
1. Stavební nebo architektonická studie
2. Orientační rozpočet od NH servisu
3. Stavební projekt
4. Jednání s úřady
5. Podrobný rozpočet
6. Realizace stavby
7. Naše záruka

Rozpočet
Používáme aktualizovaný rozpočtovací software Ceník stavedních prací, díky němuž dopředu víte, kolik a co vás bude stát. Podrobné výkazy vám dají do posledního haléře představu o tom, co a za kolik se právě děje.

Materiály
Vyhýbáme se nekvalitním a superlevným materiálům, které dnes ve velkém nabízejí hobbymarkety a najdete je někdy také na internetu. Stavba není paštika „masového typu“, ale velká investice na desítky let dopředu. Proto se vyplatí používat kvalitní materiály a ověřené postupy.

Záruka

Je podstatnou částí našeho smluvního vztahu. Dům není lampička a to, jestli správně funguje, poznáváte třeba až za pár let. Zeptejte se svých známých na jejich zkušenosti s levným stavěním a zárukami. My vám nabízíme plnohodnotnou záruku, protože své práci věříme.

Ekologie a právo
Pro někoho prázdné slovo, pro nás základ práce. Pracujeme vždy v souladu s příslušnými atesty, normami i zákony. Pro výkon naší činnosti jsme pojištěni až do výše 15mil.

Když stavíte, měli byste dále vědět
Stavba nejsou jen cihly a beton
Ve stejné, ne-li větší míře je to komunikace s různými subjekty: počínaje stavebním úřadem, přes další „orgány“, specialisty a dodavatele. Na stavbě průměrně velkého rodinného domu se vystřídá několik desítek řemeslníků, úředníků a dalších lidí. Neztrácejte čas diskusemi s někým, kdo vám stejně nebude rozumět. My víme, jak vše koordinovat, co je třeba zařídit, oběhat, dojednat, a pohlídat. Stavba je složitá komunikace, kterou přenechte profesionálům.

Proč stavět s NH servisem
Když vám onemocní pes, jdete s ním k veterináři, auto vám opravují v servisu a o vaše finance se stará banka. Doba českého kutilství, kdy bylo takřka povinností umět se ohánět zednickou lžící, už je naštěstí za námi. Stavět by měli profesionálové jako jsme my. Známe nejmodernější stavební materiály a technologie, máme software na přípravu rozpočtů i specialisty, kteří jsou zárukou toho, že vaše stavba dopadne, jak má. Stejně jako byste své auto nesvěřili veterináři, nevěřte tomu, že stavět může každý.

Čas jsou peníze
Zkoordinovat a uhlídat všechny stavební procesy, zvládnout administrativu a jednání s úřady chce nervy z oceli. A samozřejmě zkušenosti: když nevíte, jak co navazuje, snadno se ztratíte. V NH servisu tahle zdánlivě nekonečná kolečka absolvujeme každý den. Nic nás nepřekvapí a vždy víme, co pohlídat, aby se celé soukolí stavby nikde nezadrhlo. Celý proces stavby zvládneme rychleji a tedy i levněji, než někdo, kdo s ním nemá zkušenosti. Nebo opravdu chcete po večerech psát stavební deník?